ERLOG Cologne Lojistik Dış Ticaret

Uluslararası Kapıdan Kapıya Taşımacılık

Erlog Cologne Hakkında

Firmamız 2007 yılında Ercan Özdemir ve kardeşi Recep Özdemir ortaklığında kurulmuş ve başlangıçta Almanya’nın Köln kentinde donmuş gıda satış ve dağıtım ağında hizmet vermiştir.

2008 yılında 1 Tırla nakliye sektörüne de adım atan iki kardeş, müşterilerinden gelen yoğun talep üzerine, filolarına her iki yılda bir araç ekleyerek nakliye alanında da kendilerini ispatlamıştır.

2019’da Almanya ve Türkiye’deki güçlerimizi birleştirmek için 1985’den beri İstanbul Tuzla’da Otomotiv, PVC ve İnşaat sektöründe faaliyette bulunmuş olan sektörde tecrübesiyle ve verdiği güvenle kendisini ispatlamış olan ağabeyimiz Ergül Özdemir ortaklığında Erlog Cologne Uluslararası Lojistik Dış Tic. Ltd. Şirketimizi İstanbul’da hizmete açtık. Firmamız; Lojistik, İhracat, İthalat ve İnşaat sektöründe faaliyetlerine istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

Neler Yapıyoruz?

2018 yılından itibaren Almanya’daki verdiğimiz kaliteli hizmet ve kazanılmış tecrübeyi, nakliye sektöründe de kullanarak gurbetçi, memur, Alman ve diplomatik müşterilerimizin ev eşyalarını taşımaya başladık. Böylece firmamız açısından taşımacılıkta Avrupa’yı Türkiye’ye bağlayan bir adım atmış olduk.

Nasıl Yapıyoruz?

Şirketimiz bu zorlu piyasada verdiği kaliteli hizmet ile Köln ve çevresinde müşteri memnuniyeti ile nam salmıştır. Bu sektörde müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutup bayan müşterilerimizin çiçeklerine verdikleri hassasiyeti bile dikkate alarak Frigo araçlarımızla eşya ve çiçeklerini aldığımız gibi teslim ederek firmamızı taşımacılıkta güvenli bir marka haline getirdik.

13

Yıllık Tecrübe


Taşımacılıkta 12 yıllık deneyim.
6

Araç


Sürekli büyüyen araç filosu.
+20

Başarılı Nakliyat


Kısa sürede yüksek sayıda başarılı ev taşıma.
5

Yetki Belgesi


Profesyonelliğimizi tescilleyen belgelerimiz.